Общински съвет

  • 1. ПП БЗНС
    • 101. ДРАГОМИР ИВАНОВ ДИМОВ
    • 102. ГЕОРГИ ИВАНОВ ПЕТКОВ
    • 103. ИВЕЛИНА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА
  • 2. ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 101. Георги Николаев Георгиев
    • 102. Иван Стоев Чолаков
    • 103. Еленка Христова Кънева
    • 104. Цветанка Спасова Николова
    • 105. Елица Костова Главчева
    • 106. Динко Георгиев Георгиев
    • 107. Кирилка Костадинова Кирилова
    • 108. Дичо Иванов Тодоров
    • 109. Милчо Начев Начев
    • 110. Мария Андонова Облачка
    • 111. Елиян Христов Кисьов
    • 112. Цветелина Василева Кънева
    • 113. Нубар Бохос Пилибосян
    • 114. Светлана Николова Златева
    • 115. Ваня Константинова Николова
    • 116. Петко Колев Йорданов
  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Евгений Петров Иванов
    • 102. Кръстьо Панайотов Петров
    • 103. Христо Стойков Статев
    • 104. Стоян Йорданов Стоянов
    • 105. Николай Дучков Дучев
    • 106. Добромир Христов Димитров
    • 107. Красимира Иванова Колева
    • 108. Христо Колев Колев
    • 109. Ира Танева Димитрова
    • 110. Живко Данев Касъров
    • 111. Иван Димитров Иванов
    • 112. Павлета Радостинова Радулова
    • 113. Атанас Иванов Христов
    • 114. Радостина Кръстева Стефанова
    • 115. Иван Димитров Иванов
    • 116. Зорница Андреева Пенкова
    • 117. Ирина Събева Шопова
    • 118. Димитър Янакиев Воденичаров
    • 119. Красимира Стоилова Митева
    • 120. Николай Георгиев Костов
  • 8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Иван Димитров Кърцъков
    • 102. Стефан Димов Хубенов
    • 103. Вълкан Михайлов Вълканов
    • 104. Маргарита Петрова Моллова
    • 105. Заличен
    • 106. Александър Пенев Цонев
    • 107. Таня Христова Дойчева
    • 108. Стойка Колева Димитрова
    • 109. Невена Георгиева Василева
    • 110. Димитър Златков Парапанов
    • 111. Жельо Иванов Стефанов
  • 11. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 101. Енчо Ангелов Керязов
    • 102. Антон Русков Шиков
    • 103. Михаил Василев Керемидчиев
    • 104. Валентин Йорданов Вълчев
    • 105. Атанас Илчев Илчев
    • 106. Ивайло Веселинов Христов
    • 107. Иван Димчев Тахчиев
    • 108. Антонио Дианов Динев
    • 109. Тодор Иванов Тодоров
    • 110. Любомир Михайлов Керемедчиев
    • 111. Станислав Димитров Говедаров
    • 112. Марко Господинов Бумбаров
    • 113. Мария Петрова Тюфекчиева
    • 114. Славка Димитрова Балчева-Георгиева
    • 115. Анатоли Станилов Атанасов
    • 116. Димитър Петров Горнаков
    • 117. Иван Драгоев Драгоев
    • 118. Евгени Иванов Иванов
    • 119. Николай Милков Христов
    • 120. Боян Василев Парушев
    • 121. Димитър Георгиев Плочев
    • 122. Димитър Иванов Димитров
    • 123. Мария Великова Илиева
    • 124. Дориан Димитров Цонев
    • 125. Красимир Димитров Стойчев
    • 126. Стилиян Георгиев Илиев
    • 127. Радостин Колев Христов
    • 128. Филип Станчев Станчев
    • 129. Огнян Саркис Тилкиян
    • 130. Николай Георгиев Георгиев
    • 131. Васил Иванов Александров
    • 132. Александър Динев Дечев
    • 133. Валентин Цветанов Ревански
  • 14. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • 101. Йордан Милков Милков
    • 102. Драгомир Иванов Димитров
    • 103. Атанас Христов Христов
    • 104. Таня Валентинова Братанова
    • 105. Янчо Карев Петков
    • 106. Петър Тодоров Вавов
    • 107. Николай Николаев Георгиев
    • 108. Георги Димитров Бодуров
    • 109. Антоанета Любомирова Константинова
    • 110. Диян Николаев Колев
    • 111. Иван Валентинов Манолов
    • 112. Татяна Петрова Панайотова
    • 113. Станка Иванова Колева
    • 114. Александър Любомиров Петров
  • 18. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 101. ИВАН ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВ
    • 102. МУЗАФЕР АХМЕДОВ МЕХМЕДОВ
    • 103. СТЕФАН ПАСКОВ ИВАНОВ
    • 104. ИСМАИЛ ХАСАНОВ ЮСЕИНОВ
    • 105. СТОЯН МИТЕВ АТАНАСОВ
    • 106. АЛИ ЛЮМАНОВ ЯКУБОВ
  • 23. ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
    • 101. Димитър Атанасов Стоянов
    • 102. Васко Стоянов Стоянов
    • 103. Събка Георгиева Сакъзова
    • 104. Дияна Атанасова Димитрова
  • 27. коалиция Ние, Гражданите
    • 101. Ахмед Ахмед Али
    • 102. Мемед Ахмед Али
    • 103. Андон Стойчев Събев
  • 32. СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
    • 101. Николай Ганев Димов
    • 102. Светослав Асенов Чаталбашев
    • 103. Боряна Койчева Маркова
    • 104. Димитър Стефанов Панайотов
  • 34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 101. ДОНИКА ПАНАЙОТОВА ПАНАЙОТОВА-ЦОНЕВА
    • 102. ТОТКА НИКОЛАЕВА ТОДОРОВА
    • 103. ДЕЯН ПЕНЕВ ДИНЕВ
    • 104. ГЕОРГИ ДИНЕВ БОНЕВ
    • 105. ЙОРДАН ХРИСТОВ АТАНАСОВ
    • 106. МАРИЯ ГЕОРГИЕВА КОСТАДИНОВА
    • 107. ГАЛИНА ПРОДАНОВА ВЪЛЧЕВА
    • 108. ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА
  • 36. ПП ЕВРОРОМА
    • 101. Илия Тодоров Иванов
    • 102. Атанас Ангелов Атанасов
    • 103. Иван Венков Марчев
    • 104. Михаил Андонов Султанов
    • 105. Елена Илиянова Атанасова
    • 106. Борислав Митков Иванов
    • 107. Ангел Димитров Илиев
    • 108. Георги Асенов Стефанов
    • 109. Йордан Василев Георгиев
    • 110. Васил Иванов Димитров
    • 111. Динко Мишев Христов
    • 112. Асен Кирилов Иванов
    • 113. Асен Георгиев Иванов
    • 114. Илия Георгиев Атанасов
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Димитър Руменов Рунков
    • 102. Димитър Ангелов Иванов
    • 103. Стойко Петров Стойков
    • 104. Татяна Петкова Петкова
    • 105. Александър Стойчев Стойков
    • 106. Ефтим Божидаров Важаров
    • 107. Явор Златков Брънков
    • 108. Емилия Христова Кремъкова
    • 109. Ясен Атанасов Киров
    • 110. Георги Николаев Георгиев
    • 111. Георги Илиев Миланов
    • 112. Николай Костов Костадинов
    • 113. Димитър Василев Димитров
    • 114. Светла Илиева Иванова
    • 115. Георги Иванов Данков
    • 116. Емилия Георгиева Марчева
    • 117. Донка Господинова Илиева
    • 118. ДЕНКА КОЛЕВА ПЕТРОВА-КОСТОВА
    • 119. Румяна Филипова Тропчева
    • 120. Мирослав Георгиев Козарев
    • 121. Диляна Кръстева Ставрева
    • 122. Иван Стоянов Иванов
    • 123. Иван Йорданов Йорданов
    • 124. Димитрина Стойчева Стойчева-Славова
    • 125. Илчо Димитров Абрашев
    • 126. Петя Иванова Панайотова
    • 127. Мария Георгиева Янева
    • 128. Светла Стоянова Димова
    • 129. Петко Христов Христов
    • 130. Валери Дончев Дончев
    • 131. Светлана Миланова Сарандева
    • 132. Теодор Стоянов Илев
    • 133. Богдана Веселинова Вълчева-Джурелова
    • 134. Захари Николов Захариев
    • 135. Анна Грозданова Иванова
    • 136. Галин Славчев Костов
    • 137. Стефан Огнянов Бакърджиев
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Георги Стоянов Дичев
    • 102. Данаил Андреев Йорданов
    • 103. Константина Димитрова Арнаудова
    • 104. Живко Стоянов Нейчев
    • 105. Иван Димитров Арнаудов
    • 106. Благовест Енчев Дюлгеров
    • 107. Динко Статев Динев
    • 108. Иван Атанасов Георгиев
    • 109. Заличен
    • 110. Милена Еленова Димитрова
  • 49. Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
    • 101. ГАЛИН ПЕТРОВ ИЛИЕВ
    • 102. ИВАЙЛО ЕНЧЕВ СИМЕОНОВ
    • 103. МИЛЕН ИВАНОВ БАНЕВ
    • 104. ГЕОРГИ ГОСПОДИНОВ ГЕОРГИЕВ
    • 105. ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Даниел Веселинов Трендафилов
    • 102. Яни Дончев Тодоров
    • 103. Кръстина Георгиева Иванова-Танчева
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Иван Иванов Тодоров
    • 102. Юсеин Мехмедов Юсеинов
    • 103. Слав Красимиров Василев
    • 104. Тодор Славчев Тодоров
    • 105. Минко Димитров Керемидчиев
    • 106. Мехмед Люманов Мехмедов
    • 107. Славчо Атанасов Христов
    • 108. Иван Петков Димов
    • 109. Неделчо Георгиев Филипов
    • 110. Тодор Митков Славов
    • 111. Димитър Асенов Иванов
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Катя Атанасова Георгиева
    • 102. Райно Георгиев Георгиев
    • 103. Красимир Йорданов Йорданов
    • 104. Мариета Стефанова Сивкова
    • 105. Калоян Марев Калиманов
    • 106. Капка Георгиева Йоргова
    • 107. Русин Димитров Ребров
    • 108. Румен Данчев Банков
    • 109. Недялка Стоянова Петкова
    • 110. Светослав Стойчев Стоев
    • 111. Ивелин Красимиров Кръстев
    • 112. Михаил Николаев Вълов
    • 113. Димитър Александров Бъчваров
    • 114. Мими Иванова Караколева
    • 115. Росица Кръстева Бакалова
    • 116. Тенко Кънчев Тенев
    • 117. Антоанета Славчева Антонова-Маринова
    • 118. Петя Божидарова Пенева
    • 119. Николина Петрова Генчева
    • 120. Диана Георгиева Иванова
    • 121. Радост Димова Пехливанова
    • 122. Зарка Милева Петкова
    • 123. Лариса Иванчева Иванова
    • 124. Любомир Цветков Миролесков
    • 125. Мария Георгиева Чиповска
    • 126. Галин Георгиев Ханджиев
    • 127. Николай Неделчев Неделчев
    • 128. Драгомир Златев Драгнев
    • 129. Юрко Господинов Стоянов
    • 130. Данаил Петров Генчев
    • 131. Иван Тотков Стоянов
    • 132. Мария Юриева Гюлева
    • 133. Петя Кирилова Кирилова
    • 134. Стефан Георгиев Стоянов
    • 135. Димитър Георгиев Арабаджиев
    • 136. Марияна Желязкова Христова
    • 137. Димитър Тонев Тодоров
  • 67. Местна коалиция СДС (ЗНС,СДС)
    • 101. Петър Стефанов Личев
    • 102. Павел Георгиев Додов
    • 103. Светлозар Георгиев Кривошиев
    • 104. Недялко Добрев Христов
    • 105. Марийка Димова Маджарова
    • 106. Явор Петров Петров
    • 107. Ангел Георгиев Тепсизов
    • 108. Красимир Канев Коев
    • 109. Емил Господинов Милков
    • 110. Петър Георгиев Узунов
    • 111. Милена Димитрова Саллакова-Кръстева
    • 112. Дилян Иванов Стойков
    • 113. Иван Георгиев Сапунджиев
    • 114. Андрея Димитров Грозев
    • 115. Светла Господинова Василева
    • 116. Екатерина Момчилова Атанасова
  • 69. Инициативен комитет Тодор Илиев Тенев - независим кандидат
    • 101. Тодор Илиев Тенев
  • 70. Инициативен комитет Стойка Георгиева Желязкова - независим кандидат
    • 101. Стойка Георгиева Желязкова

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 169-МИ / 20.11.2019

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветниик в ОС гр. Ямбол и обявяване за избран на следващият общински съветник в ОС гр. Ямбол от партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”

  • № 168-МИ / 20.11.2019

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветниик в ОС гр. Ямбол и обявяване за избран на следващият общински съветник в ОС гр. Ямбол от партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ”

  • № 167-МИ / 13.11.2019

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветник в ОС гр. Ямбол и обявяване за избран на следващият Общински съветник в ОС гр. Ямбол от партия ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

всички решения